Aslında hepimiz artık birer robotuz!

46_24_KAPAK
Yola devam. Popüler Mevzular’ın yeni postu severek takip ettiği 46 dergisiyle ilgili gelsin o zaman! Karşınızda  “Robot Edition”la taze teze 46!

Fotoğrafçı Mehmet Turgut’un hayat verdiği dijital fotoğraf kültür dergisi “46” yeni sayısı “Robot Edition”da; teknoloji ile inişli çıkışlı hikayemizi sayfalarına taşıyor! Sayfalarına Azra Akın, Levent Üzümcü, Şenay Gürler ve Uğur Alibaşoğlu’nun konuk olduğu “46 – Robot Edition”; 24 Ekim’den itibaren yayında!

AZRA_AKIN2

Dijital olarak yayınlanan ve gün geçtikçe daha fazla insana ulaşan “46”, yeni sayısı “Robot Edition”la hayatın her alanına giren robotlarla farklı bir ilişki kuruyor. Geçmişten günümüze, insanlığın teknoloji ile inişli çıkışlı hikayesini sayfalarına taşıyan “46 – Robot Edition”a; Azra Akın, Levent Üzümcü, Şenay Gürler ve Uğur Alibaşoğlu konuk oluyor.

SENAY_GURLER8(1)

“Robot Edition”la, “46” ailesine iki isim daha katılıyor; “Teknolojiden Anlamayan Adam”ın yaratıcıları Timur Akkurt ve Barış Akpolat, “46”ya özel video ve yazılarıyla okuyucularla buluşacak.

LEVENT_UZUMCU1
LEVENT_UZUMCU3

Her zaman şaşırtan, hayran bırakan ve merakla beklenen “46”ın yeni sayısı “Robot Edition” fotoğrafları, sohbetleri ve yazılarıyla yine çok konuşulacak. 24 Ekim 2014’ten itibaren iPhone ve iPad uygulamalarıyla AppStore’da yerini alan “46 – Robot Edition”, ayrıca http://www.46magazine.com sitesinden de indirilebiliyor. Üstelik uygulama ve derginin tüm sayıları ücretsiz!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s